
LAB111







LAB111 is een eigenzinnige cultcinema gevestigd in een monumentaal oud pathologisch anatomisch laboratorium in Amsterdam. Hier zie je de mooiste filmhuisfilms, van de allernieuwste tot klassiekers. Voor of na de film kun je terecht in Bar Strangelove, voor een drankje of een volledig diner.
LAB111
Films en bar
Het filmprogramma loopt uiteen van animatiespeelfilms, cinematografische documentaires tot grensoverschrijdende genrefilms. LAB111 geeft ruimte aan makers die in eigen beheer een film geproduceerd hebben en ze proberen ook voor de niet-Nederlandse art house liefhebbers regelmatig screenings te verzorgen met Engelse ondertiteling.
Naast de bioscoop kun je exposities komen ontdekken, vinden er debatavonden plaats en kan je in Bar Strangelove dineren of juist lekker barhangen.
Tuin
Er is ook een tuin met moestuintjes (van Stadsboeren) en bijenkasten (i.s.m. Wellbeeing) en faciliteiten voor allerhande zaalverhuur, van festivals tot privé screenings en bedrijfspresentaties.
LAB111
Evenementen in LAB111


Punishment Park

Lola (4K Restoration)

Mon oncle (4K Restoration)

Ace in the Hole

Peau d'âne (re-release)

Cría cuervos (50th Anniversary)

NO

The Great Dictator

Les demoiselles de Rochefort (4K Restoration)

IDEAAL: Film, Collaboratie & Verzet

Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb

Akira (4K Restoration)

Drive

The Adventures of Robin Hood

Les parapluies de Cherbourg (4K Restoration)

Soy Cuba

Wag the Dog

Ranshima Bound (Camera Japan)

Camera Japan Festival

SAI: Disaster

Let Him Rest in Peace
















