Ga naar hoofdinhoud
Musea

Paleis het Loo

Paleis Het Loo is het grootste, authentieke 17e-eeuwse paleis van het Huis Oranje-Nassau. Al sinds 1984 ervaren onze bezoekers hoe de Oranjes op deze plek woonden, werkten en genoten van de tuinen, het paleis en de natuur. Het is een plek met een bijzondere geschiedenis.

Paleis het Loo

Openingstijden

dinsdag
10:00 - 17:00
woensdag
10:00 - 17:00
donderdag
10:00 - 17:00
vrijdag
10:00 - 17:00
zaterdag
10:00 - 17:00
zondag
10:00 - 17:00

Locatie

Paleis het Loo, Koninklijk park 1, 7315 JA Apeldoorn
Toon in Google Maps

Wandel door de Historische Tuinen

De paleistuinen zijn een belangrijk onderdeel van het complex. De tuinen zijn ontworpen in de Franse barokstijl en zijn een lust voor het oog. Wandel door de symmetrische paden, bewonder de fonteinen en geniet van de bloemenpracht. De tuinen bieden een oase van rust en schoonheid, perfect om even te ontsnappen aan de drukte van het dagelijks leven.

Verken de Rijke Collectie

Binnen in het paleis vind je een uitgebreide collectie van kunst, meubels en historische voorwerpen. Deze collectie geeft een beeld van het leven van de koninklijke familie door de eeuwen heen. Je kunt de verschillende kamers en zalen bezoeken, elk met hun eigen verhaal en charme. De collectie is zorgvuldig samengesteld en biedt een fascinerende inkijk in de Nederlandse geschiedenis.

Openingstijden

Naast de reguliere openingstijden is het museum tijdens de schoolvakanties en feestdagen ook op maandag geopend. Hier lees je welke maandagen dat zijn.


Vergelijkbaar in Amsterdam

Anderen lezen ook