Een Avond Vol Verleiding
Stel je voor: een avond waar klasse en spanning samenkomen. Adam & Eve keert terug naar The Harbour Club Amsterdam Oost voor een nieuwe editie, genaamd Dockside Rendez-vous. Deze avond is speciaal voor singles die houden van een vleugje verleiding en de allure van een stijlvolle setting. Bereid je voor op een onvergetelijke ervaring.
Flirt & Mingle Diner: Ontmoet Nieuwe Mensen
Vanaf 18:00 uur kun je deelnemen aan het Flirt & Mingle Diner. Geniet van een heerlijk 3-gangen diner, bereid door The Harbour Club. Tijdens het diner wissel je van plek, waardoor je op een ontspannen manier nieuwe mensen kunt ontmoeten. Onze host begeleidt de avond en zorgt voor een gezellige sfeer.
Dockside Party: Dans en Connect
Vanaf 21:00 uur verandert de sfeer. De muziek gaat aan en de DJ's draaien de beste Pop, R&B, Urban, Latin & Afro. Dans, flirt en connect in de stijlvolle Harbour Club setting. Dit is jouw kans om een exclusieve Singles Night Out te beleven. Trek je meest elegante en zelfverzekerde outfit aan en maak er een onvergetelijke avond van.