Kom leren over composteren in de Tolhuistuin!

Afval naar Oogst geeft workshops composteren tijdens Bomen voor Amsterdam op 7 november! En op maar liefst 29 Afval naar Oogst inleverpunten kun je je groente- en fruitafval inleveren om bij te dragen aan een groenere buurt.
Kom leren over composteren in de Tolhuistuin!
Data
Van afval naar oogst
Tijdens de groenmarkt in de Tolhuistuin ontdek je hoe je zelf aan de slag kunt voor een groenere stad. Ook Afval naar Oogst is weer aanwezig met twee snelcursussen composteren. Docent Stephan van Dijk laat dan zien hoe je afval omtovert tot vruchtbare aarde. Daar groeien vervolgens weer nieuwe planten uit. Afval naar Oogst brengt dit in de praktijk bij 29 buurttuinen en stadsboerderijen in Amsterdam, waar buurtbewoners hun keukenafval kunnen doneren. Vrijwilligers maken daar compost van, die zij weer gebruiken om hun moestuinen te voeden. Van afval naar oogst dus!
Doe mee!
Geef jouw keukenresten eenvoudig een 2e leven door je aan te melden als groente- en fruitdonateur op een van de locaties. Wil je meer leren over composteren en af en toe een handje meehelpen? Afval naar Oogst zoekt altijd nieuwe compostvrijwilligers! Op www.afvalnaaroogst.nl vind je de contactgegevens van locaties bij jou in de buurt.
Toegankelijkheid
Algemene voorzieningen en -informatie
Aanwezig, beschikbaar of toegestaan
- Persoonlijke assistent
- Lift
Voorzieningen voor mensen die minder mobiel zijn
Aanwezig, beschikbaar of toegestaan
- Trappen met leuning
- Rolstoeltoegankelijke entree
- Doorgangen voldoende breed
- Aangepast toilet
- Mobiele pin
Voorzieningen voor mensen die blind of slechtziend zijn
Aanwezig, beschikbaar of toegestaan
- Toegankelijke informatie
Niet aanwezig, beschikbaar of toegestaan
- Assistentiehond toegestaan
- Geleidelijnen
- Lus voor slechthorende (vast of mobiel)
- Gebarentaalinterpretatie
- Gesloten ondertiteling
- Open ondertiteling
- Herkenning Sunflower-keycord
- Prikkelarme uren of voorstellingen
- Zintuiglijke beleving
- Beeldbeschrijving
- Materiaal in braille









