Ontdek de biodiversiteit van het Amsterdamse Bos
Wist je dat er bij elkaar duizenden soorten planten, vogels, paddenstoelen, zoogdieren en insecten in het Amsterdamse Bos leven? Van zeldzame vlinders tot waterinsecten en mysterieuze paddenstoelen, en jij kunt helpen ze te ontdekken! Tijdens de BioBlitz brengen we samen de rijke biodiversiteit van het Bos in kaart.
Tijdens de BioBlitz van 9 mei tot en met 7 juni gaan we zoveel mogelijk soorten in kaart brengen. Gedurende deze maand kan je meedoen aan begeleide excursies en activiteiten, gericht op verschillende soorten en locaties in het Bos, of gewoon je eigen BioBlitz-expeditie doen.
Een BioBlitz is een grote, gezamenlijke natuurtelling waarbij iedereen meedoet: onderzoekers, deskundigen én jij. De waarnemingen worden gebruikt voor echt natuuronderzoek en helpen het Bos te beschermen.
Word onderdeel van de citizen science beweging! Doe jij mee aan deze natuurchallenge?