Programma 8 oktober:
Grote krab en kleine krab gaan op een dag naar zee. Maar WOESJ…!… de golf komt eraan en wordt steeds hoger en hoger…. Kan kleine krab dat aan?
Duo Latido (Janine Huson en Annemarie de Wit) laat de kinderen dit avontuur muzikaal meebeleven. Doe je mee? Gebaseerd op het muzikale prentenboek “Komt goed, kleine krab” van Chris Haughton.
Programma 12 november:
Nu de dagen korter worden, zie je overal om je heen kleine lichtjes verschijnen, ook in het theater zijn er allerlei lichtjes te vinden.
Met elkaar gaan jullie op lichtjes avontuur in- en door het theater. Wat kan er verdwijnen of laten jullie juist oplichten met jullie lichtjes? Samen ontdekken jullie hoe licht verhalen kan vertellen en het theater tot leven brengt.