Twee labels, één podium
Big Bells Records en Audiosolo komen voor het eerst samen op één podium. Big Bells Records is in 2019 opgericht door de Bosnisch-Duitse dj en producer Adnan Jakubovic vanuit Stuttgart. Audiosolo is in 2016 opgericht door de Sri Lankaanse dj en producer Nishan Lee. Beide labels werken onafhankelijk, maar delen dezelfde muzikale filosofie: elektronische muziek met diepgang, sfeer en gevoel.
Underground house uit twee continenten
De showcase brengt artiesten uit Europa en Zuid-Azië samen rond progressive house, melodic house en deep house. Denk aan set die je meenemen op een reis, met aandacht voor opbouw, sfeer en verbinding. Andre Zeldenrust, klangverwandt B2B Arrakis, Dj Ruby, Waya SL B2B Desh, Adnan Jakubovic B2B Shell Robinson en Nishan Lee staan op het programma, aangevuld met een nog aan te kondigen special guest.
Daytime showcase tijdens Amsterdam Dance Event
Club Baggerbeest vormt het decor voor dit middagprogramma tijdens het Amsterdam Dance Event. De locatie past bij de underground sfeer die beide labels uitdragen. Het is voor Big Bells Records en Audiosolo de eerste gezamenlijke showcase, en voor beide labels hun debuut op het Amsterdam Dance Event. Heb je interesse? Via de link op deze pagina vind je meer informatie over kaarten.