Imara Thomas Ft. Thalia Oyewole & Jana Schell - Symfonia Zuidoost

Symfonia Zuidoost brengt Klassieke muziek, Jazz, R&B en fusion samen met Imara Thomas tijdens een bijzondere muzikale reis.
Imara Thomas Ft. Thalia Oyewole & Jana Schell - Symfonia Zuidoost
Data
Contact
Over Symfonia Zuidoost
Symfonia Zuidoost is een nieuwe concertreeks waarin Klassieke muziek, Jazz, R&B en hedendaagse fusion samenkomen. Vanuit de muzikale diversiteit van Amsterdam-Zuidoost biedt de reeks ruimte aan musici en componisten die grenzen tussen genres willen verkennen en nieuwe verbindingen willen creëren. Elke editie nemen Dywel Braaf of Imara Thomas het publiek mee op een muzikale reis waarin bekende tradities een nieuwe vorm krijgen en verschillende stijlen elkaar ontmoeten. Symfonia Zuidoost laat horen dat Klassieke muziek en hedendaagse muziek niet tegenover elkaar staan, maar elkaar juist kunnen versterken.
Over deze editie
In de november editie neemt Sopraan Imara Thomas het publiek mee in Roots & Resonance en presenteert zij de jonge sopraan Thalia Oyewole met Nigeriaanse roots en pianiste Jana Schell. Dit lied-duo zal een recital geven met Klassieke liederen uit het Westen en maken een cross-over naar de Klassieke liederen van Nigeriaanse origine. Onder leiding van host van Imara Thomas worden er werken van de componisten Henri Duparc, Richard Strauss, Florence price en Margareth Bonds.
Over Imara Thomas
Sopraan Imara Thomas is geboren en getogen in Amsterdam, met Arubaanse en Tsjechische roots. Ze studeerde aan het Conservatorium van Maastricht, waar ze werd opgeleid door Yvonne Schiffelers en Mya Besselink. Na haar studie volgde ze aanvullende zangcoaching bij sopraan Roberta Alexander en pianist/zangcoach Brian Masuda. Daarnaast nam ze deel aan masterclasses van onder anderen Mirella Freni, Montserrat Caballé, Peter Kooij en Nelly Miricioiu.
In 2022 maakte Imara haar debuut in de Grote Zaal van het Koninklijk Concertgebouw, waar ze Gershwins ‘Summertime’ uit Porgy and Bess zong. In 2023 stond ze opnieuw op dit prestigieuze podium tijdens het concert A Night with Caribbean Classics.
Recentelijk was Imara als gast-artiest te bewonderen in de Ziggo Dome en Ahoy met het legendarische duet ´Barcelona´ van Freddy Mercury en sopraan Montserrat Caballé. Momenteel werkt zij aan haar project Roots & Resonance waar zij klassieke werken en Opera´s van zwarte componisten zingt en zal opnemen. Daar kan nu voor worden gedoneerd op GoFundMe. Als programmeur daagt zij jonge talenten uit om muziek uit hun roots te laten resoneren in de eerste editie van Symfonia Zuidoost.
Toegankelijkheid
Algemene voorzieningen en -informatie
Aanwezig, beschikbaar of toegestaan
- Assistentiehond toegestaan
Voorzieningen voor mensen die minder mobiel zijn
Aanwezig, beschikbaar of toegestaan
- Mobiele pin
Niet aanwezig, beschikbaar of toegestaan
- Persoonlijke assistent
- Geleidelijnen
- Lus voor slechthorende (vast of mobiel)
- Gebarentaalinterpretatie
- Gesloten ondertiteling
- Open ondertiteling
- Herkenning Sunflower-keycord
- Prikkelarme uren of voorstellingen
- Zintuiglijke beleving
- Beeldbeschrijving
- Toegankelijke informatie
- Materiaal in braille
- Trappen met leuning
- Lift
- Rolstoeltoegankelijke entree
- Doorgangen voldoende breed
- Aangepast toilet




