Dansen in een monumentaal gebouw
Het Koninklijk Instituut voor de Tropen (KIT) in Amsterdam is een markant gebouw uit 1915, dicht bij het centrum van de stad. De imposante architectuur en bijzondere ruimtes maken het een opvallende locatie voor een dansevenement. Tijdens Amsterdam Dance Event opent het KIT zijn deuren voor een avond van elektronische muziek.
Whatsnew en Rinse FM in de Marble Hall
Whatsnew en Rinse FM transformeren de Marble Hall van het KIT tot een dansruimte. Een internationaal lineup verzorgt de muziek in deze indrukwekkende zaal. De combinatie van een historische omgeving en hedendaagse dance maakt dit evenement onderscheidend binnen het ADE-programma.
Intiem en energiek
Door de opzet van de locatie heeft het evenement een intiem karakter. Het beperkte aantal plekken zorgt voor een persoonlijke sfeer, terwijl de muziek en de ruimte samen een energieke avond creëren.