Overdag dansen tijdens Amsterdam Dance Event
Pompstation is het dagsfeest van Club Baggerbeest tijdens het Amsterdam Dance Event. Lokale en internationale dj's draaien elk een eigen geluid en brengen hun eigen verhaal mee. Je danst er mee met een divers publiek in een sfeer waar iedereen welkom is.
Club Baggerbeest als podium
Club Baggerbeest is een cultureel trefpunt vlakbij het centrum van Amsterdam, waar muziek, horeca en creativiteit samenkomen. Het is een intieme en speelse ruimte met een inclusieve sfeer. Tijdens ADE host Club Baggerbeest meerdere evenementen, elk met een eigen sound, publiek en verhaal.
Wat je kunt verwachten
Pompstation combineert dansmuziek met een ongedwongen sfeer overdag. Je hoeft geen clubnacht af te wachten om de energie van ADE te voelen. Het evenement richt zich op verbinding: met de muziek, met de mensen om je heen en met jezelf. Heb je interesse? Bekijk de beschikbare kaarten via de link op deze pagina.