P-rallel en de Nevermind-reeks
P-rallel is een Britse dj en producer uit West-Londen, bekend van optredens op NTS Radio en Boiler Room. Hij draait een mix van house, dance en hiphop en staat bekend om zijn gave om een zaal in beweging te krijgen. Met zijn Nevermind-reeks bouwt hij aan een vaste community van dancefans in Londen en nu ook daarbuiten. De ADE-editie is de eerste keer dat Nevermind naar Amsterdam komt.
Londense en Amsterdamse acts op één dansvloer
Voor dit feest brengt p-rallel een selectie van acts mee uit Londen, aangevuld met lokaal talent uit Amsterdam. Zo ontstaat een programma dat twee levendige dancescenes met elkaar verbindt. Verwacht een avond met uiteenlopende geluiden binnen het house- en clubspectrum, samengesteld door iemand met een scherp oor voor nieuw talent.
Jimmy Woo: een clubklassieker in Amsterdam
De locatie voor dit feest is Jimmy Woo, een van de bekendste clubs van Amsterdam. Het interieur combineert Aziatische en westerse elementen, met als blikvanger een plafond van meer dan tienduizend lampjes die meebewegen op de muziek. De club heeft twee verdiepingen: een loungeruimte boven en een dansvloer beneden met een geluidssysteem dat speciaal is ontworpen voor de ruimte. Heb je interesse om dit feest bij te wonen, maak dan gebruik van de link voor kaarten.