Ga naar hoofdinhoud
Clubbing

Dirty Sound Boys: House Music Lunch Break

1/3
Dia 1 van 3

Jorge Apolónio draait als Dirty Sound Boys een groove-gedreven house- en tech house-set in Club Baggerbeest tijdens Amsterdam Dance Event. Portugese dj en producer BYRED voegt zich bij hem voor een speciale b2b-set, vlak na de release van 'House Music' op Hexagon.

Gratis toegang

Dirty Sound Boys: House Music Lunch Break

Data

za 24 okt12:00 - 14:30

Locatie

Baggerbeest, Rudi van Dantzigstraat 1, 1095 PK Amsterdam
Toon in Google Maps

House en tech house overdag in Amsterdam

Dirty Sound Boys is het project van de Portugese dj en producer Jorge Apolónio. Hij brengt een set met groove-gedreven house en rollende basslines, aangevuld met energieke tech house. Dirty Sound Boys staat voor een herkenbaar geluid dat zijn wortels heeft in Matosinhos, Porto, en inmiddels zijn weg heeft gevonden naar podia in Europa en daarbuiten.

B2b-set met BYRED

Tijdens dit evenement speelt Jorge Apolónio ook een b2b-set samen met zijn Portugese collega BYRED. Deze samenwerking volgt op de release van het nummer House Music op platenlabel Hexagon. De b2b-set brengt de energie van die release live naar Club Baggerbeest.

Dirty Sound Boys: track record

Dirty Sound Boys heeft 63 officiële releases op zijn naam staan, waarvan 11 via de Hexagon-familie. Het project haalde meer dan 2,5 miljoen streams en trad op bij festivals als RFM SOMNII, MEO Sudoewste, MEO Marés Vivas en Nova Era Beach Party, en in Ibiza en op eerdere edities van Amsterdam Dance Event.

Vergelijkbaar in Amsterdam

Anderen lezen ook