Lane 8 brengt zijn label en evenementenreeks This Never Happened naar de Kromhouthal tijdens DGTL ADE. Verwacht melodische house en progressive sounds van Lane 8, een B2B-set van Mees Salomé en Yotto, en een optreden van Kasbo. Telefoons en camera's zijn niet toegestaan: je beleeft de muziek puur en ongestoord.
DGTL ADE | Lane 8 presents This Never Happened
Data
za 24 okt15:00 - 21:30
Locatie
De Kromhouthal, Gedempt Hamerkanaal 231, 1021 KP Amsterdam
This Never Happened: een concept rond verbinding en muziek
This Never Happened is het label en de evenementenreeks van Lane 8. Het concept draait om een gedeelde liefde voor melodische elektronische muziek en echte verbinding tussen publiek en artiest. Wat het onderscheidt: telefoons en camera's zijn niet toegestaan. Wie binnenkomt, legt het scherm weg en is volledig aanwezig. Zo ontstaat een sfeer die je zelden ervaart op een regulier dance-evenement.
Lane 8, Mees Salomé, Yotto en Kasbo op het programma
Lane 8 staat bekend om zijn kenmerkende mix van house, progressive en melodische sounds. Mees Salomé en Yotto verzorgen een gezamenlijke B2B-set — twee artiesten die elk vanuit hun eigen stijl melodische diepgang brengen. De Zweedse producer Kasbo sluit de line-up aan met emotieve electronica en opbouwende melodieën die goed passen bij de sfeer van This Never Happened.
Daytime evenement in de Kromhouthal tijdens ADE
Het evenement vindt overdag plaats in de Kromhouthal in Amsterdam, een industriële locatie met een sterke reputatie binnen de clubscene. De setting past bij het intieme en bewuste karakter van This Never Happened. Het is onderdeel van DGTL ADE, het Amsterdam Dance Event-programma van DGTL. Heb je interesse? Via de website van DGTL ADE vind je de beschikbare kaarten.
DGTL ADE | Lane 8 presents This Never Happened
Data
za 24 okt15:00 - 21:30
Locatie
De Kromhouthal, Gedempt Hamerkanaal 231, 1021 KP Amsterdam