Weide (8 mnd t/m 3 jr)
De weide zit vol met verrassingen. Sommige zijn zo klein, dat het heel moeilijk is om ze te kunnen zien met het blote oog. Laten we even pauze nemen. Voel met je vingers door het zachte gras en voel de druppels van de ochtenddauw. Zie hoe de bloemen openen en hun kleurrijke kopjes naar de zon richten. Het is hier zo rustig, stil en kalm.
Weide (8 mnd t/m 3 jr)
De voorstelling
De Weide is een interactieve voorstelling met live muziek. Kinderen kunnen zich vrij bewegen in een gezellige en veilige plek, op zoek gaan naar verrassingen.
Maar wacht! Wat gebeurt er? Wat is de commotie? Het is een leeuwerik die zijn vogelfamilie wakker zingt, terwijl de bijen al zijn begonnen met het maken van honing. We horen veel gezoem, getjirpt en gekwetter. Er moet zoveel gebeuren vandaag en de dag is zo kort. Schiet op, schiet op voordat de nacht valt!
Maar de Weide valt niet in slaap ’s nachts. Het leven gaat vol door. 's Nachts ontwaken schitterende en magische wezens, die niet tegen zonlicht kunnen. Gelukkig geeft de maan net genoeg licht om ze goed te kunnen zien.
Over Black Cat Theatre
Black Cat Theatre is een theater voor kinderen vanaf 1 t/m 6 jaar oud. De makers laten de kinderen genieten, verwonderen en lachen door het aanspreken van hun verbeeldingskracht en creativiteit. Dit doen ze door middel van (live) muziek, dans en mime. Er wordt in de voorstellingen weinig gesproken, waardoor ze geschikt zijn voor kinderen met verschillende achtergronden. Kinderen worden uitgenodigd om voor en na de voorstelling te spelen in de foyer en in de theaterzaal. De inrichting van het gebouw, het (duurzame) speelgoed, etc zijn volledig geënt op deze leeftijdsgroep.
Bereikbaarheid
Het theater is makkelijk bereikbaar:
- Met het openbaar vervoer: het theater ligt op ongeveer 800 meter van station Sloterdijk en 200 meter vanaf bushalte bus 22
- Met de auto: A10 afslag S102. Er is voldoende parkeerplek. In het weekend is parkeren gratis, doordeweeks 10 ct / uur
- Met de fiets: het theater ligt net achter het Westerpark. Er is ruime gelegenheid voor parkeren van de fiets voor de deur.
Data en tijden
zaterdag 2 december | 09:30 - 10:30 |
zaterdag 2 december | 11:30 - 12:30 |
zaterdag 2 december | 16:00 - 17:00 |
Weide (8 mnd t/m 3 jr)
Vergelijkbaar in Amsterdam
Vlindertuin (1 - 5 jr)
De Regenboog (1 t/m 4 jr)
Ahoi (2 t/m 6 jr)
Vier Seizoenen (1 t/m 5 jr)
Workshop De Zee (1 t/m 3 jr)
Workshop Mirakels (1 t/m 5 jr) - Black Cat Theatre
Amsterdam Magic Spectacular
WeeRKLaNK (0-24 maanden) Dadodans
Downstage Left | Jail Bird
Circus Zanzara in het Westerpark