Sien Vanmaele - Laika
Kan je de wereld redden vanuit de keuken? Sien Vanmaele zoekt naar oplossingen om haar planetaire bezorgdheid te bedwingen. Haar queeste start bij de zee, de plek waar ze vandaan komt, waar alle leven uit voortkomt. Ze neemt je mee op een zintuiglijke reis langs stranden en kliffen, brengt verslag uit van ontmoetingen met zeewieroogsters en zilte landbouwers en filtert de plastic soep uit haar stadsleven. Ze laat je kijken, luisteren, ruiken, voelen, proeven, maar ook snijden, stampen en mengen.
Sien Vanmaele - Laika
Zeemaal
Zeemaal is een avond vol hoop, een verbindend diner waarin je nieuwe manieren ontdekt om naar onze stormachtige realiteit te kijken.
Sien is niet aan haar proefstuk toe. Binnen Laika creëerde ze eerder de food performances Witlof from Syria (2017) en Kookworkshops ter voorbereiding op het einde van de wereld (2021). Zeemaal is het eerste deel van een drieluik over de zorg voor de wereld van morgen. Later volgen nog Landmaal en Luchtmaal.
Sien Vanmaele - Laika
Vergelijkbaar in Amsterdam
Joshua Serafin - Miss
Ontroerend Goed - Fight Night
Khadija El Kharraz Alami: ENSEMBLE PIECE/EXHUME BURIED CRIES/BEAUTY LOVE/REANIMATE THE DEAD Een triptiek rondom de zoektocht naar
David Weber-Krebs
De Theatertroep - Wie de fuck is Alice in Frascati
Ika Schwander - è vero, è vero, è vero
Afrovibes: Princess Rose Zinzi Mhlongo (ZA) / Albert Silindokuhle Khoza (ZA) - The Black Circus of the Republic of Bantu
Shakespeare's Sister (15+)
She was a friend of someone else - Gosia Wdowik / CAMPO in coproduction with Frascati Producties
Theater Artemis - (...) Een voorstelling die schijt heeft aan zijn eigen vage titel (12+)