Java, 1948 - Hanneke Coolen-Colsters
Een unieke luisterervaring met als hoogtepunt de ontmoeting van een Nederlandse veteraan met de kleindochter van een Indonesische vrijheidsstrijder.
Java, 1948 - Hanneke Coolen-Colsters
Lege bladzijden
Hanneke Coolen-Colsters vond het dagboek van haar opa die ze nooit heeft gekend. Hij vocht als Brabantse jongen langs Nederlandse kant in de onafhankelijkheidsstrijd van Indonesië. Op een bepaald moment stopt zijn dagboek. Die lege bladzijden waren voor Hanneke de reden om op onderzoek te gaan, op reis langs haar familie, Nederlandse veteranen om uiteindelijk te eindigen bij Irma Devita, de kleindochter van een Indonesische vrijheidsstrijder.
Het resultaat is een luisterervaring over ons verleden en hoe dat tot nu doorwerkt. Een indringende ervaring van getuigenissen en persoonlijke ervaringen, bij elkaar gebracht door Hanneke. Met als orgelpunt de ontmoeting van het Nederlandse perspectief met een Indonesische verlichte dame, Irma Devita.
Java, 1948 - Hanneke Coolen-Colsters
Vergelijkbaar in Amsterdam
What have the Tories been thinking?
Maeva Dolle | A Doll(e)'s House
Downstage Left | Jail Bird
Turning against Orban: how to fight authoritarianism
Lezing 'Kunstmatige en Spirituele Intelligentie: kunnen robots religieus worden?'
Imagine Tomorrow: Lucian Tarnowski
How to make feminist foreign policy work?
Margo Jefferson on Race, Class and Feminism
Wunderbaum - Il disperato
Afrovibes talk: art & spirituality