Zien en doen
Plan je bezoek
Tickets
Ontdek Amsterdam
Terug
Theater en podiumkunsten

Ik zeg toch sorry Raymi Sambo Maakt / TG Aluin

Raymi Sambo Maakt / TG Aluin. Een voorstelling over onze gezamenlijke slavernijgeschiedenis, hoe schrijnend de rollen ook verdeeld waren. Deze voorstelling is te zien in theater Bellevue.

Ik zeg toch sorry Raymi Sambo Maakt / TG Aluin

Speeldata
dinsdag 27 juni 2023 om 20:30
woensdag 28 juni 2023 om 20:30
Meer data
Locatie
Theater Bellevue
Leidsekade 90
1017 PN Amsterdam

Een uiterst intelligent gemaakte mix van geschiedenis en drama

In "Ik zeg toch sorry" komen zes acteurs bij elkaar om de viering van de afschaffing van de slavernij in 1863 na te spelen. Wat het inleven in deze historische personages doet met de acteurs zelf, hoe ze zich tot het onderwerp verhouden in deze tijd en of het van invloed is op hun onderlinge verhoudingen, wordt langzaam en pijnlijk duidelijk. Wat betekent het om anno 2022 sorry te zeggen voor iets wat zo lang geleden lijkt? Ik zeg toch sorry is een spannende samensmelting van geschiedenis en actualiteit. 

Meer weten over ons gedeelde verleden

Raymbi Sambo maakt verzamelde achtergrondinformatie zodat je hier meer over kan lezen en beluisteren in de Podcast. Klik hier voor zijn website en Podcast.

Data en tijden
dinsdag 27 juni20:30
woensdag 28 juni20:30

Ik zeg toch sorry Raymi Sambo Maakt / TG Aluin

Speeldata
dinsdag 27 juni 2023 om 20:30
woensdag 28 juni 2023 om 20:30
Meer data
Locatie
Theater Bellevue
Leidsekade 90
1017 PN Amsterdam