Esther van der Wel - Bet & Aagje
Esther van der Wel combineert cabaret met muziek én een interessant verhaal over Betje Wolff en Aagje Deken, een beroemd schrijversduo uit de Verlichting die misschien wel meer waren dan alleen collega's. Te zien in Scala, Amsterdam.
Esther van der Wel - Bet & Aagje
Scala foodbar & theater
Scala biedt je een unieke avond uit: combineer uit eten gaan met voorstellingen van 20 minuten. De voorstellingen zijn in verschillende genres van cabaret tot muziek en van toneel tot musical en spelen allemaal in hun eigen zaaltje. Jij kiest hoeveel én hoe laat je de shows wil zien. Alle voorstellingen spelen drie keer op één avond en beginnen vanaf 19.00 uur, de laatste voorstelling start om 21.45 uur.
Voor, tussen en/of na de voorstellingen kan je genieten van lekker eten en drinken in het restaurant-gedeelte. Het menu bestaat uit o.a. antipasti, mezze, flammkuchen en diverse kleine gerechtjes, allemaal gemaakt om samen te delen of lekker in je ééntje op te eten. Daarnaast vindt je op het menu verschillende vegetarische, vegan en glutenvrije opties. Er is een uitgebreide drankenkaart met meer dan 25 wijnen en verschillende mocktails en cocktails.
Data en tijden
woensdag 6 december | 19:00 - 19:20 |
woensdag 6 december | 20:00 - 20:20 |
woensdag 6 december | 21:00 - 21:20 |
Esther van der Wel - Bet & Aagje
Vergelijkbaar in Amsterdam
Tappin-it Collective - Jazzcafé
Downstage Left | Jail Bird
Jacob Adriani | Mismatcher (in English)
Priscilla Vaudelle / Frascati Producties / Suburbia - Osso
Het Nationale Ballet - Raymonda
Harvey Cobb / Tent - Barefoot
Amos Ben-Tal / OFFprojects - Songs and Silences
Vier Seizoenen (1 t/m 5 jr)
Circus Zanzara in het Westerpark
Lily&Janick - Kaleiding