Bleker en Van Leeuwen - Nu kan het nog
Cabaretduo Bleker en Van Leeuwen voelen dat de tijd begint te dringen. Voor henzelf als dertigers, maar óók voor de mensheid in het algemeen. Samen met jou zoeken ze, nu het nog kan!, momenten van genot op. Te zien in Scala, Amsterdam.
Bleker en Van Leeuwen - Nu kan het nog
Scala foodbar & theater
Scala biedt je een unieke avond uit: combineer uit eten gaan met voorstellingen van 20 minuten. De voorstellingen zijn in verschillende genres van cabaret tot muziek en van toneel tot musical en spelen allemaal in hun eigen zaaltje. Jij kiest hoeveel én hoe laat je de shows wil zien. Alle voorstellingen spelen drie keer op één avond en beginnen vanaf 19.00 uur, de laatste voorstelling start om 21.45 uur.
Voor, tussen en/of na de voorstellingen kan je genieten van lekker eten en drinken in het restaurant-gedeelte. Het menu bestaat uit o.a. antipasti, mezze, flammkuchen en diverse kleine gerechtjes, allemaal gemaakt om samen te delen of lekker in je ééntje op te eten. Daarnaast vindt je op het menu verschillende vegetarische, vegan en glutenvrije opties. Er is een uitgebreide drankenkaart met meer dan 25 wijnen en verschillende mocktails en cocktails.
Data en tijden
woensdag 27 december | 19:45 - 20:05 |
woensdag 27 december | 20:45 - 21:05 |
woensdag 27 december | 21:45 - 22:05 |
Bleker en Van Leeuwen - Nu kan het nog
Vergelijkbaar in Amsterdam
Tappin-it Collective - Jazzcafé
Downstage Left | Jail Bird
Jacob Adriani | Mismatcher (in English)
Harvey Cobb / Tent - Barefoot
Lewis Black - Off The Rails
Priscilla Vaudelle / Frascati Producties / Suburbia - Osso
Circus Zanzara in het Westerpark
Lily&Janick - Kaleiding
Elias De Bruyne / Theater Artemis - Euhm... in vijf bedrijven
Esther van der Wel - Bet & Aagje