PAN Amsterdam beurs voor kunst, antiek en design 2023
Het is weer tijd voor PAN Amsterdam. Tijdens de 36e editie in de RAI Amsterdam, kun je inspiratie opdoen, je verzameling uitbreiden, en bovenal genieten van alle mooie objecten die de deelnemers dit jaar voor je meenemen. Breng tijdens de beurs een bezoek aan het inspirerende PAN Podium of neem deel aan één van de kunsthistorische rondleidingen.
PAN Amsterdam beurs voor kunst, antiek en design 2023
Nieuwe en terugkerende deelnemers
Onder de gevarieerde mix van 20 enthousiaste nieuwkomers zijn Ariane C-Y Art uit Parijs, Nicholas Grindley LLC uit Londen en Finch & Co. uit Brussel, naast Antiquariaat de Roo, Broess Antiques, Erik Bijzet Sculpture and Works of Art en The Old Treasury Juwelen uit Nederland. In het altijd sterke segment oude meesters zijn dit jaar de Belgische Galerie Lowet de Wotrenge, Floris van Wanroij Fine Art en Tak Master Paintings nieuwe deelnemers. Nieuwkomers met hedendaagse kunst zijn Eenwerk, GoMulan, The Merchant House, Contour Gallery, Roof-A en Brinkman & Bergsma, en design is te zien bij AtKris, Mass Modern Design en Particles Gallery die voor het eerst deelnemen.
PAN
Sinds de oprichting in 1987 heeft deze jaarlijkse kunstbeurs een reputatie opgebouwd vanwege de vriendelijke sfeer en mogelijkheden om de beste kunsthandelaren te ontmoeten, kunst te bekijken en vergelijken. De kracht van PAN Amsterdam is de kwaliteit en de diversiteit in aanbod en prijs. Het aanbod varieert van archeologische objecten, aziatica, zilver en Japanse prenten tot antieke meubelen, kunst van onder meer de Haagse en Amsterdamse School, Cobra, Zero, fotografie en hedendaagse kunst. Ook biedt de beurs een breed scala aan juwelen en design, denk hierbij aan klassiekers van Lalique, Cartier, Pierre Jeanneret en Gerrit Rietveld.
Start ticketverkoop
De tickets voor PAN Amsterdam 2023 zijn vanaf 12 oktober verkrijgbaar via de website. Vanaf die datum is het ook mogelijk om via de website rondleidingen te boeken voor jezelf, je familie, of een groep vrienden.
Data en tijden
zondag 19 november | 11:00 - 18:00 |
maandag 20 november | 11:00 - 18:00 |
dinsdag 21 november | 11:00 - 20:00 |
PAN Amsterdam beurs voor kunst, antiek en design 2023
Vergelijkbaar in Amsterdam
KunstRAI
Het Amsterdamse Winterparadijs
Framing Rembrandt
World Press Photo
Jumping Amsterdam
Rembrandt Open Studio
MASTERS EXPO
Valhalla Festival
Meredith Monk: Calling
Arti Oeuvreprijs 2023 - Irene Fortuyn