Zien en doen
Plan je bezoek
Tickets
Ontdek Amsterdam
Terug
Concerten

Familievoorstelling Assepoester (6+)

De Kindermuziekweek wordt gevierd met de familievoorstelling Assepoester. Het Noord Nederlands Orkest speelt de prachtige muziek van Prokofjev. Charlene Sancho is de vertelster en Lucie Leguay dirigeert in Het Koninklijk Concertgebouw.

Familievoorstelling Assepoester (6+)

Speeldata
zondag 26 maart 2023 om 11:00
Locatie
Het Koninklijk Concertgebouw Amsterdam
Concertgebouwplein 10
1071 LN Amsterdam

Assepoester

Het is Kindermuziekweek! Het Noord Nederlands Orkest speelt een spannend sprookje, dat iedereen wel kent, maar nog niet zó. Er komen boze stiefzussen in voor, een betoverde pompoen die een koets wordt, twee glazen schoentjes… Juist: Assepoester. In het gelijknamige ballet vertelt Prokofjev het verhaal van een meisje dat van haar familie alleen maar mag poetsen en schrobben. Als ze een prins ontmoet, opent zich een deur naar een heel andere wereld.

Familievoorstelling

Regisseur Pepijn Cladder maakt van Assepoester een echte familievoorstelling. Zonder ballet, maar met zulke aanstekelijke muziek dat je in je stoel wel mee moet dansen. Totdat de klok twaalf slaat, en de betovering wordt verbroken.

Familievoorstelling Assepoester (6+)

Speeldata
zondag 26 maart 2023 om 11:00
Locatie
Het Koninklijk Concertgebouw Amsterdam
Concertgebouwplein 10
1071 LN Amsterdam